Istabiņu uzkopšanas programma

ISTABIŅU UZKOPŠANAS PROGRAMMA DIENESTA VIESNĪCĀS (PĒC PIEPRASĪJUMA)


DĀRZA IELĀ 5, RĪGĀ A KATEGORIJU ISTABĀS
Katru uzkopšanas reizi: Cietā grīdas seguma mitrā uzkopšana, Mīkstā grīdas seguma uzkopšana ar putekļu sūcēju, Atkritumu grozu iztukšošana, un atkritumu iznešana, Atkritumu grozu maisiņu nomaiņa, Atkritumu urnu dezinficēšana, Izlietņu tīrīšana, Durvju un durvju rokturu mitrā tīrīšana, Grīdlīstu mitrā tīrīšana, Sienu mitrā tīrīšana, Radiatoru tīrīšana, Ledusskapju atkausēšana, Interjera priekšmetu tīrīšana, Elektroslēdžu un kontaktligzdu tīrīšana, Grūti pieejamo virsmu tīrīšana (skapju augšējās virsmas, durvju aplodas utt), Lampu un citu gaismas ķermeņu tīrīšana, Gultas klāšana, t.sk. matrača un gultas veļas kastes tīrīšana ar putekļusūcēju, Netīro trauku mazgāšana, Loga, loga rāmja, palodzes mazgāšana no iekšpuses, Televizoru, radio, u.c. tehnikas tīrīšana no putekļiem. Pēc nepieciešamības ir jāveic gultu atbīdīšana un tīrīšana ap gultu. Istabiņu sanitārajās telpās: Cietā un mīkstā grīdas seguma mitrā uzkopšana, Atkritumu grozu iztukšošana, un atkritumu iznešana, Atkritumu grozu maisiņu nomaiņa, Atkritumu urnu dezinficēšana, Higiēnisko preču turētāju tīrīšana, Izlietņu tīrīšana, Tualetes podu, pisuāru tīrīšana un dezinfekcija, Sienu mitrā tīrīšana, Dušas/vannas aizsargstiklu tīrīšana, Trapu tīrīšana, Durvju un durvju rokturu mitrā tīrīšana, Grīdlīstu mitrā tīrīšana, Elektroslēdžu un kontaktligzdu tīrīšana, Grūti pieejamo virsmu tīrīšana (skapju augšējās virsmas, durvju aplodas utt), Lampu un citu gaismas ķermeņu tīrīšana.

B UN C KATEGORIJU ISTABĀS
Katru uzkopšanas reizi: Cietā grīdas seguma mitrā uzkopšana, Mīkstā grīdas seguma uzkopšana ar putekļu sūcēju, Atkritumu grozu iztukšošana, un atkritumu iznešana, Atkritumu grozu maisiņu nomaiņa, Atkritumu urnu dezinficēšana, Durvju un durvju rokturu mitrā tīrīšana, Grīdlīstu mitrā tīrīšana, Sienu mitrā tīrīšana, Radiatoru tīrīšana, Ledusskapju atkausēšana, Interjera priekšmetu tīrīšana, Elektroslēdžu un kontaktligzdu tīrīšana, Grūti pieejamo virsmu tīrīšana (skapju augšējās virsmas, durvju aplodas utt.), Lampu un citu gaismas ķermeņu tīrīšana, Gultas klāšana, t.sk. matrača un gultas veļas kastes tīrīšana ar putekļusūcēju, Netīro trauku mazgāšana, Loga, loga rāmja, palodzes mazgāšana no iekšpuses, Televizoru, radio, u.c. tehnikas tīrīšana no putekļiem. Pēc nepieciešamības ir jāveic gultu atbīdīšana un tīrīšana ap gultu.

MĀRUPES IELĀ 17 K-1,K-2, RĪGĀ AM, BM KATEGORIJU ISTABĀS
Katru uzkopšanas reizi: Cietā grīdas seguma mitrā uzkopšana, Mīkstā grīdas seguma uzkopšana ar putekļu sūcēju, Atkritumu grozu iztukšošana, un atkritumu iznešana, Atkritumu grozu maisiņu nomaiņa, Atkritumu urnu dezinficēšana, Izlietņu tīrīšana, Durvju un durvju rokturu mitrā tīrīšana, Grīdlīstu mitrā tīrīšana, Sienu mitrā tīrīšana, Ledusskapju atkausēšana, Radiatoru tīrīšana, Interjera priekšmetu tīrīšana, Elektroslēdžu un kontaktligzdu tīrīšana, Grūti pieejamo virsmu tīrīšana (skapju augšējās virsmas, durvju aplodas utt), Lampu un citu gaismas ķermeņu tīrīšana, Gultas klāšana, t.sk. matrača un gultas veļas kastes tīrīšana ar putekļusūcēju, Netīro trauku mazgāšana, Loga, loga rāmja, palodzes mazgāšana no iekšpuses, Televizoru, radio, u.c. tehnikas tīrīšana no putekļiem. Pēc nepieciešamības ir jāveic gultu atbīdīšana un tīrīšana ap gultu. Istabiņu sanitārajās telpās: Cietā un mīkstā grīdas seguma mitrā uzkopšana, Atkritumu grozu iztukšošana, un atkritumu iznešana, Atkritumu grozu maisiņu nomaiņa, Atkritumu urnu dezinficēšana, Higiēnisko preču turētāju tīrīšana, Izlietņu tīrīšana, Tualetes podu, pisuāru tīrīšana un dezinfekcija, Sienu mitrā tīrīšana, Trapu tīrīšana, Durvju un durvju rokturu mitrā tīrīšana, Grīdlīstu mitrā tīrīšana, Elektroslēdžu un kontaktligzdu tīrīšana, Grūti pieejamo virsmu tīrīšana (skapju augšējās virsmas, durvju aplodas utt), Lampu un citu gaismas ķermeņu tīrīšana.

MĀRUPES IELĀ 17 K-1,K-2, RĪGĀ CM, DM KATEGORIJU ISTABĀS / HIPOKRĀTA IELĀ 3, RĪGĀ AH, BH UN CH KATEGORIJU ISTABĀS
Katru uzkopšanas reizi: Cietā grīdas seguma mitrā uzkopšana, Mīkstā grīdas seguma uzkopšana ar putekļu sūcēju, Atkritumu grozu iztukšošana, un atkritumu iznešana, Atkritumu grozu maisiņu nomaiņa, Atkritumu urnu dezinficēšana, Izlietņu tīrīšana, Durvju un durvju rokturu mitrā tīrīšana, Grīdlīstu mitrā tīrīšana, Sienu mitrā tīrīšana, Radiatoru tīrīšana, Interjera priekšmetu tīrīšana, Elektroslēdžu un kontaktligzdu tīrīšana, Grūti pieejamo virsmu tīrīšana (skapju augšējās virsmas, durvju aplodas utt), Lampu un citu gaismas ķermeņu tīrīšana, Gultas klāšana, t.sk. matrača un gultas veļas kastes tīrīšana ar putekļusūcēju, Netīro trauku mazgāšana, Loga, loga rāmja, palodzes mazgāšana no iekšpuses, Televizoru, radio, u.c. tehnikas tīrīšana no putekļiem. Pēc nepieciešamības ir jāveic gultu atbīdīšana un tīrīšana ap gultu.

Obligātie sīkfaili

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nevar izslēgt. Šādi sīkfaili tiek iestatīti tikai kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, piemēram, valoda, valūta, pieteikšanās sesija, konfidencialitātes preferences. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu bloķēt šos sīkfailus, taču mūsu vietne var nedarboties.

Analītika un statistika

Šīs sīkdatnes parasti nosaka mūsu mārketinga un reklāmas partneri. Tos var izmantot, lai izveidotu jūsu interesējošo profilu un vēlāk rādītu jums atbilstošas ​​reklāmas. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, jūs nesaņemsiet reklāmas, kas atbilst jūsu interesēm.

Mārketings un atkārtota mērķauditorijas atlase

Šīs sīkdatnes ļauj mums izmērīt apmeklētāju trafiku un redzēt datplūsmas avotus, apkopojot informāciju datu kopās. Tie arī palīdz mums saprast, kuri produkti un darbības ir populārākas par citām.