Sīkdatņu politika

SIA "Civinity Solutions" (turpmāk – mēs), juridiskā adrese: Dēļu iela 5, Rīga, LV-1004, tālr.  +371 670 69111, e-pasts: personasdati@civinity.lv, kā pārzinis apņemas nodrošināt vietnes apmeklētāju (turpmāk – jūs) privātās informācijas drošību un tiesību aizsardzību, Jums izmantojot mūsu interneta vietni https://roomkeeping.civinity.lv (turpmāk – vietne) un tajā esošo saturu.

 

Mēs respektējam Jūsu privātumu un esam apņēmušies ievērot Jūsu tiesības uz Jūsu personas datu likumīgu apstrādi un aizsardzību. Sīkdatņu politika sniedz Jums skaidru skaidrojumu par to, kā sīkdatnes tiek izmantotas Vietnē.

 

Par datu apstrādē esošajiem faktiskajiem un tiesiskajiem apstākļiem ir pieejama šajā politikā, kā arī Privātuma politikā.

 

Kas ir sīkdatnes un kādiem nolūkiem mēs tās izmantojam?

Sīkdatnes ir informācijas elementi, kas tiek izgūti no tīmekļa vietnes un uzglabāti Jūsu datora cietajā diskā. Tie ir sīki informācijas faili, kas ļauj tīmekļa vietnēm uzglabāt un izmantot informāciju par lietotāja tīmekļa vietnes izmantošanas paradumiem.

Apmeklējot šo Vietni, lietotāja iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes Vietnes darbības drošības efektivitātes uzlabošanai, apmeklētības statistikai, kā arī lietošanas funkciju ērtākai nodrošināšanai.

Izmantojot sīkdatnes, mēs ievācam šādu informāciju:

  • lietotāja IP adresi;
  • laiku;
  • apmeklētās lapas un tajā pavadīto laiku;
  • pārlūkprogrammas veidu, operētājsistēmu;
  • tīmekļa adreses, no kurām lietotājs ir nonācis mūsu mājaslapā, un tīmekļa adresi, uz kuru lietotājs dodas pēc mūsu mājaslapas lietošanas;
  • to serveri un domēnu, no kura lietotājs ir nonācis mūsu mājaslapā.

Kāda ir sīkdatņu izmantošanas kārtība?

Visas sīkdatnes, kas nav atzīstamas par obligātajām (tehniski nepieciešamie) var tikt izmantotas tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu. Savu piekrišanu varat paust, atzīmējot aizpildāmos laukumus pretī katram sīkdatnes veidam ar ķeksīti vietnes lejasdaļā iznirstošajā sīkdatņu joslā. 

Pievēršam Jūsu uzmanību, ka obligātās sīkdatnes ir nosacījums vietnes izmantošanai, tādējādi to izmantošanai nav nepieciešama piekrišana.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

1.     nepieciešamās (obligātās) sīkdatnes, kas ļauj lietot tīmekļa vietnē pieejamos pakalpojumus, piemēram, sīkfailu autentifikācija, kas ir nepieciešama pakalpojumu autentifikācijai tīmekļa vietnes ietvaros;

2.     analītiskās sīkdatnes (mārketinga, statistiskās), kas ļauj apkopot informāciju par to, kā tiek izmantotas interneta vietnes, funkcionālās sīkdatnes ļauj atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus un lietotāja saskarnes personalizāciju, piem., izvēlēto valodu vai lietotāja atrašanās vietu, burtu izmēru, vietnes izskatu utt.

 

Trešo personu sīkdatnes

Mūsu Vietnei ir piesaistīts rīks Google Analytics, kuru mēs izmantojam, lai iegūtu priekšstatu, kā Jūs lietojat Vietni un lai uzlabotu lietotājiem paredzētās informācijas sniegšanu.

Google Analytics rīka darbību nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve ar šī rīka palīdzību ievāktajiem statistikas datiem, tostarp lietotāja IP adresei, pieslēguma laikam un citai tehniskai informācijai. Šādā veidā lietotāja iekārtā tiek ievietotas trešās personas (Google) sīkdatnes.

 

Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

 

Ja Jūs nevēlaties, lai mēs iegūstu informāciju par Jūsu aktivitātēm tīmekļa vietnē, jums ir tiesības šim sīkdatņu veidam nepiekrist vai arī, ja piekrišana sākotnēji sniegta, jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Tīmekļa vietnē izmantojamajām sīkdatnēm nav piekļuves trešajām personām, izņemot šajā politikā norādīto.

Detalizēta informācija par tīmekļa vietnē izmantojamajām sīkdatnēm:

Statistikas sīkfaili (3) palīdz tīmekļa vietņu īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, vācot un anonīmi pārskatot informāciju.

Nosaukums

Pakalpojumu sniedzējs

Nolūks

Termiņš

Veids

_ga

roomkeeping.civinity.lv

Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni

2 gadi

HTTP

_gat

roomkeeping.civinity.lv

Izmanto Google Analytics, lai droselētu pieprasījumu

1 diena

HTTP

_gid

roomkeeping.civinity.lv

Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni

1 diena

HTTP

pll_language

roomkeeping.civinity.lv

Šis sīkfails tiek izmantots, lai noteiktu apmeklētāja vēlamo valodu, un, ja iespējams, tīmekļa vietnē attiecīgi iestata valodu.

1 gads

HTTP

Kā izdzēst sīkdatnes?

Jūs sava pārlūka iestatījumos varat kontrolēt un izdzēst  sīkdatnes, bet ievērojiet, ka šādā gadījumā jums var nebūt iespējams izmantot daudzas funkcijas, kas nepieciešamas pienācīgai tīmekļa vietnes darbībai.

Ja Jums nepieciešama papildu informācija par sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet www.aboutcookies.org, kur Jums būs pieejama detalizēta, neatkarīga informācija par to, kā pārlūka iestatījumos atspējot sīkdatnes un kā izdzēst Jūsu datorā esošās sīkdatnes. Lai izdzēstu sīkdatnes Jūsu mobilajā tālrunī, jums jāizlasa tālruņa lietošanas instrukcija.

Obligātie sīkfaili

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nevar izslēgt. Šādi sīkfaili tiek iestatīti tikai kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, piemēram, valoda, valūta, pieteikšanās sesija, konfidencialitātes preferences. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu bloķēt šos sīkfailus, taču mūsu vietne var nedarboties.

Analītika un statistika

Šīs sīkdatnes parasti nosaka mūsu mārketinga un reklāmas partneri. Tos var izmantot, lai izveidotu jūsu interesējošo profilu un vēlāk rādītu jums atbilstošas ​​reklāmas. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, jūs nesaņemsiet reklāmas, kas atbilst jūsu interesēm.

Mārketings un atkārtota mērķauditorijas atlase

Šīs sīkdatnes ļauj mums izmērīt apmeklētāju trafiku un redzēt datplūsmas avotus, apkopojot informāciju datu kopās. Tie arī palīdz mums saprast, kuri produkti un darbības ir populārākas par citām.