Pakalpojuma apraksts un cenrādis

Vietnes roomkeeping.civinity.lv lietotājam ir iespēja pieteikt Rīgas Stradiņa universitātes dienesta viesnīcu, kas atrodas Dārza ielā 5, Mārupes ielā 17/1, Mārupes ielā 17/2 un Hipokrāta ielā 3 Numuriņa uzkopšanas pakalpojumu.

Ar nosacījumiem par pakalpojuma laika pārcelšanu un atcelšanu  var iepazīties Distances līgumā.

Lietotājs piesakot Numuriņa uzkopšanu Sistēmā norāda viesnīcas adresi, istabas numuru, vēlamo pakalpojuma sniegšanas datumu un laiku. Uzkopšana vat tikt veikta kā klienta klātbūtnē, ta arī bez klienta klātbūtnes. 

Sistēmā lietotājam tiek parādīti pieejamie Numuriņa uzkopšanas laiki. Tikko kā Lietotājs ir izvēlējies pieejamo Numuriņa uzkopšanas laiku, Sistēma to rezervē un lietotājs veic apmaksu par pieteikto pakalpojumu. Ja lietotājam nav izdevies veikt apmaksu par Numuriņa uzkopšanu, tad šis laiks atkal kļūst pieejams citiem lietotājiem.

Numuriņa uzkopšanas pakalpojums  ir pieejams 5 (piecas) dienas nedēļā no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8:00 – 18:00.

Numuriņa uzkopšanu nākamajai dienai lietotājs var pieteikt līdz iepriekšējās dienas plkst. 15:00. Pēc plkst. 15:01 lietotājs pakalpojumu var pieteikt tikai uz aiznākamo dienu.

Pakalpojuma cenrādis:

A kategorijas numuriņa uzkopšana (ar sanitāro telpu uzkopšanu) - 12 EUR ar PVN 21%

A/INV kategorijas numuriņa uzkopšana (ar sanitāro telpu uzkopšanu) - 12 EUR ar PVN 21%

B,C kategoriju numuriņa uzkopšana (bez sanitāro, virtuvju telpu uzkopšanas) - 5,80 EUR ar PVN 21%

BM kategoriju numuriņa uzkopšana (ar sanitāro telpu uzkopšanu) - 11,50 EUR ar PVN 21%

AM1, AM2 kategoriju numuriņa uzkopšana (ar sanitāro telpu uzkopšanu) - 11,50 EUR ar PVN 21%

AM3 kategoriju guļamtelpu uzkopšana (bez sanitāro telpu, virtuvju uzkopšanas) - 5,30 EUR ar PVN 21%

AM3 kategoriju koplietošanas telpu (sanitāro mezglu un virtuvju) uzkopšana - 10,50 EUR ar PVN 21%

CM,DM kategoriju numuriņa uzkopšana (bez sanitāro telpu, virtuvju uzkopšanas) - 5,80 EUR ar PVN 21%

AH,BH,CH kategoriju numuriņa uzkopšana (bez sanitāro telpu, virtuvju uzkopšanas) - 6,60 EUR ar PVN 21%


Dārza iela 5, Rīga - A, A INV, B, C kategoriju numuriņi; Mārupes iela 17/1 un 17/2, Rīga - BM, AM, CM, DM kategoriju numuriņi; Hipokrāta 3, Rīga - AH, BH, CH kategoriju numuriņi.


Izpildītājs nenes atbildību par numuriņā atstātajām mantām.


Klientu atbalsta centra sazināšanās kanāli:

·       Diennakts bezmaksas tālrunis +371 8000 1599

·       e-pasts: roomkeeping@civinity.lv

Obligātie sīkfaili

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nevar izslēgt. Šādi sīkfaili tiek iestatīti tikai kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, piemēram, valoda, valūta, pieteikšanās sesija, konfidencialitātes preferences. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu bloķēt šos sīkfailus, taču mūsu vietne var nedarboties.

Analītika un statistika

Šīs sīkdatnes parasti nosaka mūsu mārketinga un reklāmas partneri. Tos var izmantot, lai izveidotu jūsu interesējošo profilu un vēlāk rādītu jums atbilstošas ​​reklāmas. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, jūs nesaņemsiet reklāmas, kas atbilst jūsu interesēm.

Mārketings un atkārtota mērķauditorijas atlase

Šīs sīkdatnes ļauj mums izmērīt apmeklētāju trafiku un redzēt datplūsmas avotus, apkopojot informāciju datu kopās. Tie arī palīdz mums saprast, kuri produkti un darbības ir populārākas par citām.