Par mums

Rīgas Stradiņa universitātes dienesta viesnīcu numuriņu uzkopšanas pakalpojumus nodrošina:

SIA “Civinity Solutions”

Reģ. nr. 40003885943, PVN nr. LV40003885943

Adrese: Rīga, Dēļu iela 5, LV-1004

“Paysera LT”, UAB, Paysera LT773500010012841059, SWIFT EVIULT2VXXX


SIA “Civinity Solutions” ir daļa no Civinity AB Grupas. 


Civinity ir strauji augoša starptautiska uzņēmumu grupa, kas piedāvā dažādus augstas kvalitātes pakalpojumus nekustamo objektu pārvaldības, uzturēšanas un apsaimniekošanas jomā. Baltijas valstīs Civinity apsaimnieko vairāk nekā 3 milj. m2 komerciālo un publisko platību. Būdams viens no tirgus līderiem, uzņēmums pārrauga diplomātiskos birojus, kā arī iepirkšanās un izklaides centrus, biznesa centrus, pašvaldību ēkas, rūpnieciskās ēkas un cita veida objektus visās lielākajās Lietuvas un Latvijas pilsētās.


Plašāka informācija par uzņēmumu grupu: www.civinity.com

Obligātie sīkfaili

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nevar izslēgt. Šādi sīkfaili tiek iestatīti tikai kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, piemēram, valoda, valūta, pieteikšanās sesija, konfidencialitātes preferences. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu bloķēt šos sīkfailus, taču mūsu vietne var nedarboties.

Analītika un statistika

Šīs sīkdatnes parasti nosaka mūsu mārketinga un reklāmas partneri. Tos var izmantot, lai izveidotu jūsu interesējošo profilu un vēlāk rādītu jums atbilstošas ​​reklāmas. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, jūs nesaņemsiet reklāmas, kas atbilst jūsu interesēm.

Mārketings un atkārtota mērķauditorijas atlase

Šīs sīkdatnes ļauj mums izmērīt apmeklētāju trafiku un redzēt datplūsmas avotus, apkopojot informāciju datu kopās. Tie arī palīdz mums saprast, kuri produkti un darbības ir populārākas par citām.